Üye Girişi
Email adresi

Şifreniz   

 Anasayfa     |     Hakkımızda     |     Haberler     |    İletişim    
Site içi arama 
    
             MAĞAZALARIMIZ Yeni üyelik!          Şifremi unuttum!
FIRSAT ÜRÜNÜ (7)
MOBILYA (105)
ÇEYİZ KAMPANYASI (6)
KÜÇÜK EV ALETLERİ (7)
LED TELEVİZYON (1)
BEYAZ ESYA (2)
AYNA DEKOR (3)
 
Kampanyalarımızdan haberdar olmak için e-mail listemize katılın !
 
 
 
 
 
 
 
 

Üyelik Gerekli mi ?

Sitemizden alışveriş yapmak, için üye olmak gereklidir. Sitemize üye olmadan ürünleri inceleyebilir, site içinde dolaşabilirsiniz. İsterseniz "Üyelik Bilgileri" butonuna tıklayarak, kişisel bilgilerinizi detaylı olarak doldurabilirsiniz. Bu sayede sizinle ilgili olabilecek kampanyalardan öncelikli bir şekilde haberdar olursunuz.

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.

iksavm.com'un derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder. Söz konusu bu üyelik sözleşmesindeki şartları iksavm.com hiçbir beyanda bulunmadan değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Xiks Avm'nin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Hiçbir mağazada bir arada göremeyeceğiniz ürünleri tek bir platform üzerinde görme, inceleme ve karşılaştırma imkanına sahip olacaksınız. Böylece en avantajlı şekilde, yerinizden kalkmadan alışveriş yapmanın rahatlığını hissedeceksiniz. Sizden uzakta oturan sevdiklerinize onları unutmadığınızı gösterecek bir hediyeyi kapısına kadar gönderme imkanına kavuşacaksınız. Düzenlenen kampanyalarla en avantajlı şekilde fırsatlardan yararlanma imkanınız olacak.

Xiks Avm tüm siparişlerinize kapıda ödeme güvencesi ile teslim etmektedir. Sipariş vermiş olduğunuz ürünleri ister taksitli ister peşin olarak kapıda ödeme olanağı sağlamaktadır. Taksitli alışverişlerinizde taksit adedini belirlemeniz yeterlidir. Ürün tesliminde kapıda kredi kartınızla pos cihazlarımız ile taksitlendirme yapabilirsiniz.

Nasıl Alışveriş Yapabilirim?
www.iksavm.com 'dan istediğiniz ürünü seçtikten sonra Satın Al yazısını veya Sepete Ekle yazısını tıklayıp, ürün fiyatının, adet belirterek taksitli veya peşin satın alma seçeneklerinden birini seçtikten sonra siparişi tamamla butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Kullanıcı menünüzden Sipariş takibini yapabilir, siparişinizin ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.

Ödemeyi Ne Şekilde Yapabilirim?
Ödemeler Nakit veya kredi kartı ile kapıda tahsil edilmektedir. Kapıda ödemelerde herhangi bir banka ayrımı yapmadan tüm kredi kartlarına 1 den 12 aya kadar taksitlendirme yapabilirsiniz. Kredi kartıyla taksitli satışlarda %4 kredi kartı komisyonu alınır bu komisyon %2 si size puan olarak döner %2 side bankanın size sağladığı taksit avantajı için alınır.% 4 hiçbir surette iksavm nin hesabına geçmemektedir.

Siparişimi tamamladım, ürünüm ne kadar zamanda elime ulaşır?
www.iksavm.com olarak prensibimiz siz değerli müşterilerimizin vermiş olduğu siparişleri, mümkün olan en kısa sürede ve güvenli bir şekilde tarafınıza ulaştırmaktır. Sipariş verildikten sonra 3 işgünü içerisinde ürününüz kargoya teslim edilir.

Kargo Ücreti Ne Kadar ?
Kurulduğu günden itibaren siz değerli müşterilerine hep daha iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş olan iksavm.com da, satın alacağınız bütün ürünlerde, İstanbul içi kargo ücretsizdir. Türkiye içinde ürüne göre kargo fiyatlandırma şekli değişmektedir.

Ürünü Teslim Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Ürün size veya belirttiğiniz kişiye teslim edilirken, kimlik belgesi istenecektir. Bu yüzden ürünü teslim alacak kişinin kimlik belgesini yanında bulundurması gerekmektedir. Teslim aldığınız ürünü mutlaka kontrol ediniz. Taşıma sırasında meydana gelmiş olabilecek hasarlı ürünleri teslim almayınız.

Ürünlerin Garantisi Var mı? Garanti Şartları Nelerdir?
iksavm.com' da satışa sunulmuş olan tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altında olup tamir veya değişim işlemleri garanti veren firma ve yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır.

Sitede yer alan ürünlerin aksi belirtilmedikçe 24 (Yirmidört) Ay garantisi mevcuttur.Ürünün garanti içeriğini ve süresini tamamen sağlayıcı firma belirlemektedir. Fatura kesim tarihinde garanti süresi başlatılmış olur.

Arızalı ürününüzü faturası ve/veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servise başvurmak sureti ile garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz. Yetkili Servis ile problem yaşadığınızda bize başvurabilirsiniz.

Ürünlerinizde yaşanan her türlü arıza ve teknik sorunlarınız ile ilgili üretici firma teknik servislerinden destek alabilmektesiniz.


Faturam nasıl elime ulaşacaktır?
Yasal olarak faturasız ürün çıkışı yasak olduğu için tüm gönderilerimizin çıkışı irsaliyeli fatura ile yapılmaktadır. Teslimat sırasında fatura, gönderilen paketten çıkmadığı taktirde teslim almadan kargo görevlisinden ürün faturası talep edilmelidir.

Ürünüm Kutudan Arızalı Çıktı, Ne Yapmalıyım?
Kargodan teslim almadan önce paketinizi dikkatle inceleyip hasar tespiti yaptıktan sonra teslim alınız. Ürününüzde herhangi bir problem tespitinde ise Kargo Görevlisine ürünün hasarlı olduğuna dair tutanak tutturunuz, ve ürünü teslim almayınız. Teslim aldıktan sonra ürününüzün arızalı olduğunu fark ettiyseniz, müşteri hizmetleri bölümümüz ile görüşüp değişim ya da iade için onay alarak ürünü orijinal kutusunda tüm aksesuarları ve faturanız ile beraber, orijinal ambalajına zarar gelmemiş şekilde herhangi bir etiket, bant vb yapıştırmadan aldığınız şekilde ürünü tarafımızdan onay aldıktan sonra  gönderebilirsiniz. İade işlemi , ilgili ürünün yetkili servisinden alınacak rapora bağlı olarak gerçekleştirilir. Bu tür ürünleri onayı olmadan kargo şirketine vermeyin.

Ürünüm Arızalandı , Ne Yapmalıyım?
www.iksavm.com olarak satışını yaptığımız ürünlerimizin hepsi ithalatçı yada imalatçı firmaların garantisinde olup tamir veya değişim işlemleri yine bu firmalar tarafından yapılmaktadır. Arızalı ürününüzü faturası yada garanti belgesi ile, ürünün yetkili servislerinden size en yakın olanına başvurabilirsiniz.Tamir yada değişim işlemleriniz yetkili servisler tarafından gerçekleştirilir.

Ürünü İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?
Aldığınız ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü içinde faturası ile beraber, neden iade etmek istediğinizi belirten notunuzu ekleyip tarafımıza gönderebilirsiniz. Göndermeden önce telefonla iletişime geçerek Müşteri Hizmetlerimize ürünü iade etmek istediğini belirtirseniz, iade işlemi ve ilgili prosedürler daha hızlı olacaktır.

Ürün iadesi için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir :

1 . İade Edilecek Ürün:

Ambalajı açılmış, kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. Belirleyici kıstas ürünün tekrar satılabilir bir durumda olmasıdır.
İade edilecek ürünün, 7 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İadelerinizi mutlaka orijinal kutu yada ambalajında aksesuarları tam olarak, teslim aldığınız şekilde (ürünün orijinal kutusunun üzerine kargo firmalarının etiket yapıştırmaması için lütfen başka bir kutu içerisine koyunuz) , kargo ile gönderiniz.. İade edilecek ürünlerde kargo masrafı müşteriye aittir. Ayıplı ürünlerin iadesinde kargo bedeli tarafımıza aittir. Farklı bir kargo ile yapılan gönderimlerde kargo bedeli size aittir.

Cep telefonu ,fotoğraf makinesi ve mp3 çalarlar gibi ekranlı ürünlerin iadelerinde,ekranındaki koruma bandının ve güvenlik bandının çıkarılmamış olması,üründe çizik,hasar,ıslanma vs olmaması ve orijinal kutusunda gönderilen tüm aksesuarların tam olması şarttır.

Her türlü kozmetik ürünlerinin iade edilebilmesi ,ambalajının açılmamış,ürünün kullanılmamış olmasına bağlıdır.

Sağlık açısından tehlike oluşturabileceği için vücut ile temas gerektirerek kullanılan ürünlerde (hertürlü kulaklık, sağlık ve kişisel bakım ürünleri vb) arızalı veya ayıplı olması dışında iade kabul edilmeyecektir.

2 . İade Edilecek Ürüne Ait Fatura ve Alt Nüshası:

Elinize ulaşan tüm ürünlerde, ürününüzün adı ve satın almış olduğunuz fiyatın yazılı olduğu fatura, ürünün kutusu içerisinde size teslim edilmektedir. Bir nüshasını ise teslimatı yapan kargo görevlisi size verecektir. Teslimat sırasında fatura nüshanızı mutlaka görevliden isteyiniz.
Tüm fatura nüshalarınızı da iade etmek istediğiniz ürünle birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Gönderilen ürünler öncelikle ilgili ürünün yetkili servislerine kontrol için gönderilir. Yukarıda belirtilen şartlara uygun bulunduğu ve herhangi bir tüketici hatası görülmediği takdirde iade işleminiz gerçekleştirilir. Bu işlemler, ürün elimize ulaştıktan sonraki 2 ile 7 iş günü içinde gerçekleştirilir.Bu süre yetkili servisten gelecek olan rapor süresine göre değişiklik gösterebilir.


Sipariş İptali

iksavm.com sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürün/ürünleri iptal etmek istemeniz durumunda Adınız, Soyadınız ile sipariş numaranızı info@iksavm.com email adresine mail atmanız yeterli olacaktır.

Satın almış olduğunuz ürünün bedelini hangi ödeme tipi seçimine göre yaptıysanız, aynı ödeme tipinde tarafınıza iade edilecektir. Kredi kartlı satışlarda iade edilen rakamın kartınıza iadesi 3 (üç) iş günü içerisinde yapılabilmektedir.

Bir Ürün Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?
Ürünler hakkındaki bilgiler, Ürün özelliklerinde belirtilmiştir. Bunun dışında merak ettiğiniz her türlü soru için İletişim sayfamızı kullanarak veya info@iksavm. com adresinden "Ürün İsmini ve öğrenmek istediğiniz konuyu" belirterek bize ulaşabilirsiniz.

Hangi saatlerde size ulaşabilirim?
Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi : 09:00 - 20:00
Cumartesi : 09:30 - 20:00


E-Posta almak istemiyorum
Size gelen duyuruları almak istemiyorsanız info@iksavm.com adresine boş bir mail atmanız yeterlidir.

Sorularım - İletişim
Her türlü soru, öneri, şikayet ve sorunlarınızı info@iksavm.com mail adresine iletebilirsiniz.
Sitede yer alan iletişim formunu kullanarak bize sormak istediğiniz her türlü soruyu iletebilirsiniz.
 

Çep Telefonları  

web tasarım studyocrea.com